Rejuvi » Kosmetyki » Dla profesjonalistów » Regeneracja - Lifting » Rejuvi Retinoid Formula

 

Rejuvi Retinoid Formula

 

KOMPLEKS WITAMINY "A"


 

Witamina A, zwana także retinolem, jest żółta, rozpuszczalna w tłuszczach, znajduje się w żółtku, maśle, marchewce i innych warzywach. Jest istotną odżywką, która pomaga uzyskać i utrzymać normalną skórę. Witamina A jest uznawana za normalizator, który może cofnąć zmiany powstałe na skórze, włącznie z komórkami przedrakowymi.

W dodatku, wit. A jest jednym z najsilniejszych anty-utleniczy. Witamina A ma kilka pochodnych takich jak: octan terinylu, propionian, palmitynian itd. Pochodne te są zwykle stabilniejsze niż witamina A poasiadają natomiast podobne właściwości. Zarówno witamina A jak i jej pochodne posiadają wyraźnie żółty kolor i mają nazwę chemiczną „retinoid”.

Z powodu małej stabilności retinoidów, bardzo mała ich ilość jest na rynku.

W 1989r. Rejuvi Laboratory Inc., rozwinęło kompleks witaminy A w celu stabilizacji retinoidów. Żel nocny (Rejuvi „a” Night Gel) jest sprzedawany na rynku z powodzeniem jako produkt do pielęgnacji domowej. Obecnie, ta unikalna koncepcja kompleksu witaminy A została rozwinięta do najwyższego poziomu w Rejuvi Retinoid Formula, przeznaczonego do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Najważniejsze korzyści wynikające ze stosowania to:

  • wysokie anty-utlenianie i wypłukiwanie wolnych pierwiastków,
  • wspomaganie działania regeneracyjnego kolagenu i elastyny,
  • zobojętnienie komórkek skórnych i zapobieganie rakowi skóry,
  • złagodzenie trądzika i krost,
  • uzupełnienie kwasu alfa-hydroksylowego.

 

Pojemność: 30 ml

REJUVI Cosmetics © 2012, wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe: Baltic Trade