Rejuvi » Kosmetyki » Pielęgnacja domowa » Toniki » Rejuvi "r" Clearing Toner

 

Rejuvi "r" Clearing Toner

 

ZMYWACZ METALI CIĘŻKICH

 

Rejuvi Clearing Toner jest przeznaczony do oczyszczania skóry z jonów metali ciężkich  oraz mocnych zanieczyszczeń na jej powierzchni. Jony ciężkich metali z zanieczyszczonej wody lub nieodpowiednich produktów kosmetycznych są bardzo toksyczne i stopniowo gromadzą się na powierzchni skóry. Jeżeli stężenie staje się wysokie, może nastąpić przenikanie do obiegu krwi co jest bardzo szkodliwe dla zdrowia. Jony metali ciężkich mogą także wpływać na żółte lub brązowe zabarwienie skóry i oddziaływać na jej tonację.

Tradycyjne zmywacze lub mydła nie usuwają dobrze jonów ciężkich metali. Rejuvi Clearing Toner wykorzystuje współpracujące ze sobą mechanizmy chemiczne aby osiągnąć specjalny cel jakim jest zdrowa skóra.


Stosowanie: Nawilżyć bawełniany wacik za pomocą atomizera a następnie delikatnie przetrzeć twarz kilka razy aż wacik nie będzie wykazywał żadnego widocznego koloru. Następnie zaaplikować Rejuvi „r” Skin Refreshener aby zminimalizować możliwy dyskomfort skóry. Zaleca się stosować takie zabiegi  raz lub dwa razy w tygodniu.

 

 

Pojemość: 100 ml

REJUVI Cosmetics © 2012, wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe: Baltic Trade