Rejuvi » Kosmetyki » Pielęgnacja domowa » Maski oczyszczające (Peelingi) » Rejuvi Exfoliating Mask

 

Rejuvi Exfoliating Mask

 

MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE /PEELINGI/, MASECZKI KREMOWE

 

Maseczka do twarzy jest niezwkle cennym zabiegiem pielęgnacyjnym w salonach piękności. Rejuvi oferuje domowy wariant pielęgnacyjny w postaci pięciu różnych maseczek odpowiednich dla każdego rodzaju skóry. Stworzyliśmy je aby zaoferować zabieg kosmetyczny w dowolnie wybranym miejscu. Wszystkie gliniaste maseczki Rejuvi tworzone są w chłodnych i wilgotnych warunkach gwarantujących maksymalnie wysoką aktywność biologiczną.

zalety maseczek Rejuvi:

  • podwyższają i usprawniają proces metabolizmu,
  • przywracają naturalny stan skóry, krwi i systemu odpornościowego,
  • usuwają ze skóry toksyny, bakterie i grzyby,
  • przyśpieszają naturalny proces złuszczania skóry,
  • podwyższają proces natlenienia komórek,
  • nawilżają poprawiają elastyczność, ujędrniają

 

MASECZKA GŁĘBOKO OCZYSZCZAJACA 

 

Maseczka zawierająca stężony wyciąg z papai, AHA i BHA, które zapewniają delikatne złuszczenie skóry, umozliwiające usunięcie zanieczyszczeń i odnowę skóry. Szczególnie zalecana do skóry tłustej, trądzikowej i starzejącej się. Skóra staje się gładsza i jaśniejsza już po jeden aplikacji. 

Sposób użycia:

Nakładać równomiernie na twarz i szyję opuszkami palców na oczyszczoną skórę, omijając okolice oczu. Pozostawić na skórze od 5 do 20 min. w zalezności od tolerancji skóry. W ciągu kilku pierwszych chwil po nałożeniu może być odczuwalne nieznaczne kłucie. Maseczkę należy zmyć obficie letnią wodą. Przemyć twarz tonikiem i nałożyć Rejuvi "h" Skin Healing Gel.

 

Ppojemość:  65 g

REJUVI Cosmetics © 2012, wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe: Baltic Trade