Rejuvi » Kosmetyki » Pielęgnacja domowa » Maski kremowe » Rejuvi Hydrating Mask

 

Rejuvi Hydrating Mask

 

MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE /PEELINGI/, MASECZKI KREMOWE

 

Maseczka do twarzy jest niezwkle cennym zabiegiem pielęgnacyjnym w salonach piękności. Rejuvi oferuje domowy wariant pielęgnacyjny w postaci pięciu różnych maseczek odpowiednich dla każdego rodzaju skóry. Stworzyliśmy je aby zaoferować zabieg kosmetyczny w dowolnie wybranym miejscu. Wszystkie gliniaste maseczki Rejuvi tworzone są w chłodnych i wilgotnych warunkach gwarantujących maksymalnie wysoką aktywność biologiczną.

zalety maseczek Rejuvi:

  • podwyższają i usprawniają proces metabolizmu,
  • przywracają naturalny stan skóry, krwi i systemu odpornościowego,
  • usuwają ze skóry toksyny, bakterie i grzyby,
  • przyśpieszają naturalny proces złuszczania skóry,
  • podwyższają proces natlenienia komórek,
  • nawilżają poprawiają elastyczność, ujędrniają

 

MASECZKA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA

 

Maseczka stworzona specjalnie dla bardzo suchej i wrażliwej skóry z objawami zmeczenia, stresu i odwodnienia. Dzięki wykorzystywaniu wysoko stężonego sorbitolu /z dojrzałych owoców wodorostów i alg/ maseczka ta dostarcza skórze wilgoci i witamin. Naukowcy Laboratorium Rejuvi wykorzystując lecytynę opracowali metodę wykorzystywania przez organizm własnych pokładów tłuszczu w celu zwalczania suchości. Wyciąg  z sumy, brazylijskiego żeńszenia i alantoliny dodatkowo wpierają procesy nawilzania.

Sposób użycia: Dwa razy w tygodniu.

Nakładać równomiernie na twarz i szyję opuszkami palców na oczyszczoną skórę, omijając okolice oczu. Pozostawić na skórze od 15 do 20 min. w zalezności od tolerancji skóry.  Maseczkę należy zmyć obficie letnią wodą. Przemyć twarz tonikiem Rejuvi "r"

 

Pojemość: 65 g

REJUVI Cosmetics © 2012, wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe: Baltic Trade