slide1 Kosmetyki dopielęgnacjidomowej dowiedz się więcej
Kosmetyki dlaprofesjonalistów dowiedz się więcej
Szkolenia dlakosmetyczek ikosmetologów dowiedz się więcej
Rejuvi » O firmie

 

O firmie

 

Łącząc zaawansowane ziołolecznictwo, najnowsze badania dermatologiczne, sekrety piekna z Dalekiego Wschodu, oraz nowoczesne technologie kosmetyczne, Rejuvi zapewnia unikalny synergiczny dostęp do odmłodzenia skóry.

Rejuvi Laboratory Inc. posiada profesjonalne kuracje dla różnych problemów i infekcji skórnych, które dają widoczne rezultaty. W konsekwencji kuracje te są bardzo skutecznym narzędziem pracy dla kosmetyczek, dermatologów i innych specjalistów zajmujących sie problemami skóry.

Misja firmy

Naszą intencją jest dostarczenie podstawowych zaleceń i wytycznych dla kosmetyczek nie znających profesjonalnych produktów Rejuvi, oraz umożliwienie łatwego postępowania krok po kroku według zaleceń, tak by można było szybko zapoznać sie z kuracjami Rejuvi.

 

Problemy skórne są zwykle skomplikowane i wysoce zindywidualizowane. Nie ma uniwersalnej metody na rozwiązanie wszystkich problemów skórnych. Po zapoznaniu sie z profesjonalnymi produktami, Rejuvi zachęcamy do modyfikacji tych procedur lub rozwijania swoich własnych metod w indywidualnych kuracjach.REJUVI Cosmetics © 2012, wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe: Baltic Trade