Rejuvi » Kosmetyki » Pielęgnacja domowa » Preparaty na ciało » Rejuvi ''u'' Wild Yam Cream

 

Rejuvi ''u'' Wild Yam Cream

 

KREM Z DZIKIEGO IGNAMU


 

Rejuvi „u” Wild Yam Cream wykorzystując ekstrakty z meksykańskiego dzikiego ignamu, wyciąg z ziaren soi i oleju borage, wspomaga naturalną równowagę hormonalną ludzkiego ciała.

Ostatnie badania i studia kliniczne wykryły, że hormony odgrywają ważną rolę dla zdrowia ludzkiego tak jak i dla urody skóry. Hormon ciałka żółtego (progesteron) jest ważnym hormonem pomagającym ciału produkować i regulować inne hormony steroidalne, wliczając kortyzol, aldosteron, estrogen i testosteron. Wynika z tego, że
hormon ciałka żółtego progesteron jest hormonem prekursorem, który może być zamieniany przez ciało w zależności od potrzeb w inne istotne hormony steroidalne.


Jeśli ciału brakuje pożądanej ilości hormonu ciałka żółtego (progesteronu), inne hormony mogą być drastycznie zdysproporcjonowane. W konsekwencji może pojawić się wiele problemów zdrowotnych między innymi wysuszenie skóry, marszczenie i hyperpigmentacja.


Ekstrakty z meksykańskiego dzikiego ignamu (dioscrea villosa) są bogate w diosgenin, który jest jednym z najczystrzych naturalnych źródeł dla pierwotnego progesteronu. Dziki ignam stosowany jest w leczeniu PMS (syndromu przedmenstrualnego), kurczy macicy, kolki brzusznej i nieregularnooeci miesiączkowania.
Wyciąg z ziarnka soi zawiera naturalny progesteron, identyczny do progesteronu ciała.

Regularna dostawa ludzkiego progesteronu może pomóc w ciąży, zwiększyć metabolizm, działać anty depresyjnie, utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi, zapobiegać rakowi śluzówki macicy i rakowi piersi, zwiększać tkankę kostną i chronić przed osteoporozą oraz utrzymywać dobry choresterol (HDL). Naturalny progesteron może pomóc niedoczynności tarczycy i zredukowaæ poziom tłuszczu w ciele jak i również towarzyszące temu wysuszanie skóry. Naturalny progesteron przyczynia się do uzyskania odpowiednich korzyści z konwencjonalnej terapii zamiany hormonów HRT bez wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.

Olej borage jest niezrównanym naturalnym źródłem dla kwasów gamma-linolenic (GLA). GLA jest bezcenną odżywką dla ludzkiego ciała, pomaga przy PMS (syndromie przedmenstrualnym), krzepnięciu krwi i przy artretyzmie. Krem z dzikiego ignamu twórczo łączy wyciąg z meksykańskiego dzikiego ignamu, wyciąg z ziarnka soi oraz GLA dostarczając wielorakie korzyści zdrowotne kobietom jak również mężczyznom.

Wskazówki:
Używając co drugi dzień lub codziennie, stosować na szyję, piersi, klatkę piersiową, brzuch i inne części ciała o cienkiej skórze. Wmasowywać w skórę aż do całkowitego wchłonięcia. Przy codziennym stosowaniu rezultaty widoczne są już po miesiącu.

Dobra równowaga systemu hormonów ciała posiada wiele korzyści:

  • pomaga syndromowi przedmenstrualnemu (PMS),
  • pomaga budulcowi kooeci i zapobiega osteoporozie,
  • zapobiega rakowi piersi i macicy,
  • zredukowana hormonalna hyper-pigmentacja,
  • pomaga problemom menopauzy,
  • pomaga ciąży,
  • pomaga redukować tłuszcz,
  • podnosi HDL - dobry cholesterol.

 

Pojemność: 50 g

REJUVI Cosmetics © 2012, wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe: Baltic Trade