Rejuvi » Kosmetyki » Pielęgnacja domowa » Pielęgnacja włosów » Retardant Gel - NOWOŚĆ 2017

 

Retardant Gel - NOWOŚĆ 2017

 

ŻEL DO NIECHCIANEGO OWŁOSIENIA TWARZY U KOBIET


Niepożądane owłosienie na twarzy /policzkowe, górnej wargi oraz brody/ to defekt urody, z którym walczy wiele kobiet. Ten problem wynika z zaburzenia równowagi hormonu androgenu. Szacunkowo, około 40% kobiet boryka się z kłopotem.

Typowe metody to depilacja, woskowanie, golenie, elektroliza i laserowe usuwanie włosów. Dyskomfort, koszt i niedogodność są mankamentem tych metod.
Nowy Rejuvi Retardant Gel jest niepowtarzalnym preparatem zawierającym kilka składników kosmetycznych, takich jak wyciąg z sumy, wyciąg z rumianku, beta-glukan, kinetyna itp. Zapewnia synergistyczną funkcję hamującą aktywność mieszków włosowych (spowolnienie wzrostu włosów). Rejuvi Retardant Gel zostało przetestowane w znacznej mierze przez współpracujący z Rejuvi  Instytut w Szwecji. Wstępny test wykazał ponad 80% skuteczności przy codziennym stosowaniu przez 2-3 tygodnie. Po zaprzestaniu stosowania włosy mogą ponownie urosnąć dopiero po dwóch miesiącach.Ponadto istnieją duże korzyści przeciwstarzeniowe w obszarze stosowania, szczególnie po depilacji . Jest to nowe, skuteczne, bezpieczne oraz wygodne  podejście do omawianego problemu

Przechowywać w chłodnym miejscu i unikać narażenia na działanie promieni słonecznych.

Aplikacja: Nałożyć niewielką ilość na oczyszczony obszar twarzy z niepożądanym owłosieniem dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Inne produkty, takie jak kremy lub płyny mogą być nakładane na wierzch żelu po jego wyschnięciu. W ciągu 2 do 3 tygodni można zaobserwować zauważalny wynik.

 

Pojemność: 30 ml

REJUVI Cosmetics © 2012, wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe: Baltic Trade