Rejuvi » Kosmetyki » Dla profesjonalistów » Zmywacze » Rejuvi Sani Clean

 

Rejuvi Sani Clean

 

ŻEL ANTYBAKTERYJNY


 

Zastosowanie I:


Sani-Clean - żel oczyszczający do skóry trądzikowej. Zawiera etanol i isopropanol, które razem tworzą antyseptyczny oczyszczający preparat, który skutecznie walczy z bakteriami, drobnoustrojami i wirusami oraz aloe vera i glicerynę, która redukuje efekty wysuszenia skóry. Bakterie trądzikowe rosną bardzo szybko i powodują irytację i zapalenie skóry. Sani-Clean szybko zabija bakterie trądzikowe.

Sposób użycia: Niewielką ilość preparatu nanieść na zarażoną trądzikiem powierzchnię, pozostawić na skórze kilka minut, następnie zmyć wodą. Może być stosowany alternatywnie z zielonym mydłem.


Zastosowanie II:
Można go stosować także przed zabiegiem lub w trakcie makijażu permanentnego lub tatuażu aby delikatnie i szybko usunąć natłuszczenie i grudki.

Sposób użycia: W przypadku tatuażu należy nałożyć na powierzchnię poddaną zabiegowi a następnie wytrzeć wilgotnym bawełnianym wacikiem.


Zastosowanie III:
Sani Clean zabija także bakterie, wirusy i drobnoustroje zmniejszając zagrożenie zarażenia się od innych osób w czasie grypy, przeziębienia a nawet wirusa SARS.

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość Sani-Clean na dłonie i pocierać do czasu gdy preparat zostanie całkowicie wchłonięty a dłonie pozostaną całkowicie suche. Nie należy spłukiwać rąk.

 

Pojemność: 960 ml

REJUVI Cosmetics © 2012, wszystkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe: Baltic Trade